Szanowni Państwo!

Rekrutacja do Zielonego Przedszkola w Folwarku na rok szkolny 2019/2020 została zakończona.

Mamy już także komplet miejsc na rok szkolny 2020/2021 oraz 2021/2020. Chętne dzieci możemy wpisać na listę rezerwową.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Do grupy przedszkolnej można dołączyć jedynie we wrześniu chyba, że w trakcie roku zwolni się miejce.

Posiadamy grupę zerówkową.

Co należy zrobić, żeby zapisać dziecko do naszej placówki?

1. Uzupełniamy formularz zapisu na stronie http://www.zieloneprzedszkole.edu.pl/zapisy.
  2. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo informacje o placówce i Poradnik dla Rodziców.
  3. Jeśli akceptują Państwo przesłane warunki przesyłamy Państwu ankietę wstępną.
  4. Po otrzymaniu od Państwa wypełnionej ankiety umawiamy się na osobiste spotkanie podczas którego przybliżamy Państwu naszą koncepcję oraz założenia organizacyjne i programowe. Zwiedzimy Przedszkole. Odpowiadamy na Państwa pytania.
  5. Jeśli nasze podejścia okażą się spójne podpisujemy umowę
Do zobaczenia!